19 Aug
19Aug


Firmamız Eksado Yapı Ticaret ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2017 yılında, Sakarya’nın Arifiye İlçesinde, Gül KORKMAZ tarafından kurulmuş olup, ahşap sektöründe, bilinenin yanı sıra, ahşap biliminin öncülüğünde, tecrübe ve zarafeti bir araya getirerek, en kaliteli ahşap ürünleri, uzman ekip ile birlikte üretim yapmaya devam etmektedir.
Tarihin en eski ve en kullanılır yapısal ürünü olan ahşabın, beton karşısında son yüz yıllarda kaybettiği prestiji tekrar kazandırmayı hedefleri arasına koyan firmamız, gerek yurtiçi gerek yurtdışı ürün tedariğiyle şehrimiz ve ülkemizde bu sektörde kendine güvenen ve hep daha iyisini hedefleyen bir yapı olmuştur.
Firmamızın günümüz itibariyle 6 çalışma arkadaşı olup, istihdam konusunda da ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemiştir.
Çalışan ve toplum sağlığının tarafımızca ziyadesiyle önemli olduğu, kuruluşumuzdan bugüne kadar firmamızda herhangi bir iş kazasının yaşanmamasından da anlaşılacaktır.
Firma olarak hedef kitlemizi, turizm bölgeleri, butik oteller, bungalov, dağ evleri, bağ evleri gibi konseptler başta olmak üzere, ahşabın kullanıldığı her alan olarak belirlemiş bulunmaktayız.
Bütün bu hedefler ve amaçlar doğrultusunda firmamızın sloganı “Hayallerinizi Ahşaba Taşıyoruz” dur.

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.